A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: fopen(/dominant/tmpsession/motel_sessions4279430ef74bad1a0981d0df4127e5adrkidbsbvdei54cu5ep8hpnqspqe7ph24): failed to open stream: No space left on device

Filename: drivers/Session_files_driver.php

Line Number: 172

Backtrace:

File: /www/www.m-otel.com/application/controllers/MemberCore.php
Line: 45
Function: __construct

File: /www/www.m-otel.com/application/controllers/Home.php
Line: 14
Function: __construct

File: /www/www.m-otel.com/site/index.php
Line: 324
Function: require_once

Otel Fiyat Karşılaştırma , m-otel.com, 0216 3268660

M-Otel

Türkiye’de anlaşma sağladığımız tur operatörleri ve  global data sağlayıcılar ile yaptığımız işbirlikleri sonucunda yurtiçinde 20 bin, tüm dünyada 400 bin otelin içerik, görsel, harita ve sokak görüntülerini sunuyoruz. Otellerin  sağlayıcılardaki yer durumu ve fiyatlarını tercih ettiğiniz tarihler için buluyor, karşılaştırıyor ve kolay rezervasyon yapabilmeniz için hazır hale getiriyoruz.Bütün bunları yurtdışındaki teknoloji sağlayıcılardan hazır bilgi akışları alarak değil, turizm sektöründe, 30 yıllık deneyimimiz, üstün teknolojilerimiz, 8 yıllık yatırımlarımız ve kendi oluşturduğumuz datalarımızı kullanarak gerçekleştiriyoruz.  Sitemizi her ziyaretinizde, sizi daha rahat ettirecek, seveceğiniz, zengin bir portföyle karşınızda olmayı amaçlayarak   çalışmalarımıza devam ediyoruz.


Dominant Turizm Yazılım ve Destek A.Ş.

DOMİNANT Turizm Yazılım ve Destek A.Ş. 1994 yılında kurulmuş olan bir yazılım firmasıdır. Türkiye turizm piyasasında hizmet vermiş / vermekte olan Tur Operatörlerinin, büyük çoğunluğunda Dominant Yazılım ürünleri kullanılmış ve kullanılmaktadır. Turizm yazılımı konusunda 30 yıllık bir bilgi birikimini elinde bulunduran Dominant Yazılım, sektörde bulunan tek bağımsız teknoloji firması olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Bugüne dek çalıştığımız Türkiye’nin en büyük tur operatörleri ve bu operatörlere bağlı olarak 4000'i aşkın acente ile çalışılarak sektörde üretmiş olduğumuz sistem ve ürünlerin destek ve hizmet vermiş olup halende vermeye devam etmekteyiz.

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Unknown: Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/dominant/tmpsession)

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: